МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ МОЛОДЬ

23 вересня 2017 р. на території майданчика між готелем «Харків Палас» та північним корпусом Каразінського університету з ініціативи Харківського університетського консорціуму й підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону відбулась ІІІ мистецька акція «Мистецтво об’єднує молодь», присвячена 100-річчю від дня заснування Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського.

У заході взяв участь ректор нашого університету, академік Іван Федорович Прокопенко, керівники структурних підрозділів, а також співробітники та студенти факультету мистецтв разом зі своїми кураторами.

У програмі святкового концерту разом виступили студентський симфонічний оркестр та молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» за участю студентського хору, а також солісти – студенти-лауреати міжнародних конкурсів та фестивалів Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського.

Усі присутні мали змогу отримати найбільші враження та насолодитися концертною програмою, підготовленою фахівцями університету мистецтв. Святкова атмосфера, яка була створена на даній мистецькій акції, насправді об’єднала молодь за допомогою її величності – Музики. ФОТО

Добавить комментарий