РАДА ТА ВИКОНКОМ СПІЛКИ СТУДЕНТІВ І МОЛОДІ УНІВЕРСИТЕТУ

РАДА ТА ВИКОНКОМ СПІЛКИ СТУДЕНТІВ І МОЛОДІ

ХНПУ імені Г.С. СКОВОРОДИ (2015/2016)

№ п.п.

Прізвище, імя, по-батькові

Посада

Контактні дані

1.

Вакуленко Карина

голова Спілки студентів та молоді

 

2.

Пилипенко Олена

заступник голови Спілки студентів та молоді

 

3.

Радіонова Валерія

заступник голови Спілки студентів та молоді

 

Волонтерський комітет

 4.

Токарєва Анна

голова комітету з розвитку волонтерського руху

 

5.

Ромадова Христина

заступник голови комітету з розвитку волонтерського руху

 

Медіа-комітет

6.

Олива Олена

голова медіа-комітету

 

7.

Тертишна Юлія

заступник  голови медіа-комітету

 

8.

Козаренко Юлія

заступник  голови медіа-комітету

 

9.

 

Редактор Альманаху «Студентська правда»

 

PR-комітет

10.

 Назаренко Дмитро

Голова PR-комітету

 

 

Шершавіна Христина

Заступник голови PR-комітету

 

Комітет зовнішніх зв’язків

11.

Пилипенко Олена

голова комітету зовнішніх зв’язків

 

12.

Хохлов Максим

заступник голови комітету зовнішніх зв’язків

 

13.

Ісаєва Поліна

заступник голови комітету зовнішніх зв’язків

 

14.

Макаренко Владислав

заступник голови комітету зовнішніх зв’язків

 

Комітет лідерської майстерності

15.

Могильна Юлія

голова комітету лідерської майстерності

 

16.

Осадько Владислав

заступник голови комітету лідерської майстерності

 

17.

Корніленко Анна

заступник голови комітету лідерської майстерності

 

Культурно-масовий комітет

18.

Світлична Альона

голова культурно-масового комітету

 

19.

Панов Михайло

заступник голови культурно-масового комітету

 

20.

Федоренко Ірина

заступник голови культурно-масового комітету

 

Комітет моніторингу якості освіти

21.

Бичкова Альона

голова комітету моніторингу якості освіти

 

Спортивний комітет

22.

Іваненко Аня

голова спортивного комітету

 

Клуб відмінників

23.

Божко Олексій

голова Клубу відмінників

 

Секретаріат

24.

Рибцева Марія

секретар

 

Голови  факультетських Спілок

1

Руденко Дарія

голова фізико-математичного факультету

 

2

Корніленко Анна

голова українського-мовно-літературного факультету імені Г. Ф. Квітки-Основ’яненка

 

3

Могильна Юлія

голова природничого факультету

 

4

Жигаєва Марина

голова факультету фізичного виховання і спорту

 

5

Дзямка Діана

голова факультету славістики

 

6

Тертишна Юлія

голова  факультету іноземної філології

 

7

Винограденко Карина

Голова факультету початкового навчання

 

8

Войтенко Сергій

голова історичного факультету

 

9

Бичкова Альона

голова економічного факультету

 

10

Кальницький Ігор

голова юридичного факультету

 

11

Нижник Олена

голова факультету психології та соціології

 

12

Айвазян Альона

голова художньо-графічного факультету

 

13

Стрельченко Улляна

голова факультету дошкільної освіти

 

14

Моклоков Максим

голова факультету мистецтв