САД ПІСЕНЬ-2017

16 вересня 2017 р. у селищі Бабаї на галявині біля «Сковородинівської криниці» відбувся традиційний етнофестиваль «Сад пісень Сковороди» – культурно-мистецький захід, присвячений видатному українському філософові Григорію Савичу Сковороді.

Студенти та викладачі факультету мистецтв взяли участь у даному заході, зокрема народний ансамбль народного танцю «Зорицвіт» (кер.Лиманська О. В., Редько К. В.), тріо бандуристок «Яснозорі» у складі: Віра та Надія Устименки, Галина Слободенюк (кер. Слюсаренко Т. О. ), співочий дует – Ірина Артюх та Дар’я Цимбал (кер. Мартиненко І. І.), солоспів – Ольга Слєпцова (кер. Кузьмічова В. А.). Нашы учасники стали переможцями фестивалю та отримали почесні відзнаки.

Етнофестиваль проводився як безперервне дійство сучасного музичного фольклорного та поетичного мистецтва, в якому також взяли участь професійні музиканти і кобзарі, різні колективи, гурти та солісти інших закладів та установ.

Даний захід проводиться з метою ознайомлення земляків та гостей Харківщини з духовними скарбами Г. С. Сковороди, а також об’єднання людей на засадах духовності, любові, доброти і творчості. ФОТО

Добавить комментарий