Список груп, старост, кураторів

СПИСОК СТУДЕНТСЬКИХ ГРУП, СТАРОСТ, КУРАТОРІВ

ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ на 2016 / 2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СТАРОСТУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ,  ПОЛОЖЕННЯ ПРО КУРАТОРА АКАДЕМІЧНОЇ ГРУПИ

І курс

11 група

Напрям підготовки: Музичне мистецтво

Староста – ФЕДОТЧЕВА Євгенія Михайлівна

Заступник старости  ЯНКОВСЬКА Олександра Арегівна

Куратор – викладач кафедри музично-інструментальної підготовки КОРЧАГІНА Ганна Сергіївна

Телефон: (050) 205-24-69

 

12 група

Напрям підготовки: Хореографія

Староста – ГАЙВОРОНСЬКА Анна Ігорівна

Заступник старости  ГІЛЬ Марина Анатоліївна

Куратор – викладач кафедри хореографії СИДОРЕНКО Вікторія Анатоліївна

Телефон: (063) 602-35-61

 

ІІ курс

21 група

Напрям підготовки: Музичне мистецтво

Староста – ІВАНЧЕНКО Олександр

Заступник старости  ПАНАСЕНКО Юлія

Куратор – доцент кафедри музично-інструментальної підготовки вчителя

МАРТЕМ’ЯНОВА Амалія Володимирівна

Телефон:(050) 575-70-36

 

22 група

Напрям підготовки: Хореографія

Староста – ПРИХОДЬКО Юлія

Заступник старости – СУРЖЕНКО Анастасія

Куратор – кандидат мистецтвознавства,  доцент кафедри хореографії

ВОЛЧУКОВА Вікторія Миколаївна

Телефон: (097) 443-93-18

 

ІІІ курс

31 група

Напрям підготовки: Музичне мистецтво

Староста – СОЛОНЧЕНКО Анастасія 

Заступник старости – ГОЛОЦВАН Наталія

Куратор – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри вокальної культури та сценічної майстерності

ТКАЧЕНКО Марина Олександрівна

Телефон: (099) 299-67-28, (097) 027-57-06

 

32 група

Напрям підготовки: Хореографія 

Староста – СМИРНОВА Аліна

Заступник старости – КОНЦЕВИЧ Ірина

Куратор – старший викладач кафедри хореографії

ТИХОВОД Ярослава Володимирівна

Телефон: (093) 364-17-04, (095) 761-76-65

 

ІV курс

41 група

Напрям підготовки: Музичне мистецтво

Староста – ГОНДАР Олена

Заступник старости – ШЕВЧЕНКО Максим

Куратор – старший викладач кафедри музично-інструментальної підготовки вчителя

ЖУКОВ Василь Павлович

Телефон: (050) 591-71-00

 

42 група

Напрям підготовки: Хореографія

Староста – КОСТИРКО Дар’я

Заступник старости – ТАРАСЕНКО Ірина

Куратор – старший викладач кафедри хореографії

ПОКРОВСЬКА Олена Геннадіївна

Телефон: (097) 936-00-77

 

V курс

51-С група, 51-М група

Напрям підготовки: Музичне мистецтво

Староста – ЛІТКЕВИЧ Тетяна

Заступник старости – ЛЮШУКОВА Марія

Куратор – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики мистецької освіти та диригентсько-хорової підготовки вчителя

ЛУК’ЯНЧЕНКО Ольга Миколаївна

Телефон: (097) 984-48-08

 

52-С група, 52-М група

Напрям підготовки: Хореографія

Староста – РУДЕНКО Дана

Заступник старости – 

Куратор – старший викладач кафедри хореографії

КОСИЧЕНКО Вікторія Анатоліївна

Телефон: (093) 938-22-25

______________________________________________________________________

Заступник декана з виховної роботиДАНИЛЮК Микола Миколайович

Телефон: (050) 605-20-69