ФЕCТИВАЛЬ КОЗАЦЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА СПОРТУ-2017

16 вересня 2017 р. у Лісопарку на території лижної бази університету відбувся фестиваль козацьких організацій та спорту, а також ХV-та церемонія присяги, посвяти і освяти першокурсників в Українське козацтво.
В урочистому заході взяли участь студенти, викладачі, керівники та творчі колективи факультету мистецтв. Зокрема, Народний камерний хор «Ювента» (кер. Королевський В.В.) виконав гімн Європи, музика якого створена на основі фінальної частини «Дев’ятої симфонії» Людвіга ван Бетховена та твір Миколи Лисенка «Молитва за Україну». Кожному першокурснику вручили Універсал з печаткою Гетьмана Українського козацтва Пантелюка М.М., що особисто був присутній та очолив посвяту в козаки разом з ректором університету Іваном Федоровичем Прокопенко – генерал-отаманом окремого науково-освітнього центру Українського козацтва імені І. Д. Сірка при ХНПУ імені Г. С. Сковороди. Серед колон козацьких підрозділів, що пройшли урочистою ходою перед почесними гостями святкового заходу, був козацький кіш факультету мистецтв імені Василя Верховинця та волонтерський загін університету, у складі якого були теж представники нашого факультету. Завершилось свято виступом творчих і спортивних колективів університету та підшефних закладів.
За традицією факультет презентував вироби й предмети з національно-патріотичного виховання, студентським активом та випускниками минулих років був зварений найкращий факультетський куліш, яким привітали й пригостили студентів першого курсу. Участь факультету мистецтв у святковому заході отримала найвищу оцінку адміністрації університету. ФОТО
 

Добавить комментарий